Akcesoria wideo

Camrock Stabilizator naramienny zestaw VZ40

Specyfikacja produktu:
waga ok 2000 g
długość całkowita 70 cm
podstawa głowicy z gwintem 1/4"
rozstaw rurek 60mm
przekrój rurek 15mm
średnica otworu w Matt Boxie 78mm
regulacja zębatki w Follow Focus 50mm-105mm

Stabilizator naramienny Camrock VZ40 został stworzony specjalnie dla użytkowników lustrzanek cyfrowych z funkcją nagrywania filmów. Jest to funkcjonalny zestaw, w skład którego wchodzą: statyw/rig, Follow Focus, Matte Box oraz uchwyt do niskich ujęć!

Urządzenie zostało wykonane ze stopów lekkiego aluminium, uchwyty wykonano z miękkiej i przyjemnej w dotyku gumy.

Konstrukcja statywu pozwala na jego modyfikowanie w wielu różnych konfiguracjach. Możemy korzystać z niego jako statywu naramiennego, uchwytu do niskich ujęć, korzystać z wizjera LCD oraz wiele innych.

W zestawie znajduje się:
1. Statyw naramienny z miękkim wygodnym podparciem na ramię, wyposażony w dwa uchwyty i głowicę mocującą z szynami o rozstawie 60mm i średnicy 15mm.
2. Follow Focus (standard 0.8 mod cine pitch), wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada metalową, łożyskowaną przekładnię i aluminiowe mocowanie do riga. W komplecie znajduje się zębatka do obiektywów z regulowaną średnicą w zakresie od 50mm do 150mm. Można go zamontować na prawą jak i lewą stronę. Posiada wskaźnik punktu ostrości.
3. Matte box – zapewnia dobrą kontrolę nad światłem, niweluje bliki, posiada regulację umożliwiając dostosowanie położenia dla różnych obiektywów. Średnica otworu wynosi 78mm.
4. Uchwyt do niskich ujęć, pozwala na filmowanie z 'żabiej' perspektywy, posiada wygodną, gumowaną rączkę.

Zestaw ten świetnie współgra z lustrzankami VDSLR oraz mniejszymi kamerami. Pozwala na uzyskanie płynnych ujęć, pozbawionych drgań. Jego lekka konstrukcja nie ciąży operatorowi, a prosta obsługa nie przysporzy nikomu problemów.


Specyfikacja:
waga: ok 2000g
długość całkowita: 70cm
podstawa głowicy z gwintem 1/4 cala
standard rozstawu rurek: 60mm
przekrój rurek: 15 mm
średnica otworu w Matte Boxie: 78mm
regulacja zębatki Follow Focusa w zakresie: 50mm-105mm