Produkt

Statyw Camrock EVO Tactic - T60

Specyfikacja produktu:
ilość sekcji 5
wysokość maksymalna 1660 mm
wysokość monopodu 17000 mm
złożony 400 mm
waga 1,49 kg
obciążenie maksymalne 12 kg
głowica kulowa

Statywy EVO wykonane są z najwyższej jakości stopów magnezowo-aluminiowych. Precyzyjne wykonanie w technologii kucia gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i niezawodność produktu finalnego.

Seria Tactic została stworzona z myślą o profesjonalistach i hobbystach fotografujących na łonie przyrody. Statywy Tactic wyróżniają się zielonym kolorem i osłonami nóg statywu w barwach maskujących. Są doskonałym uzupełnieniem sprzętu dla fotografujących dziką przyrodę. Duża funkcjonalność i wysoka jakość wykonania pozwalają na używanie statywów w każdych warunkach.

Statyw EVO Tactic T60 został zaprojektowany do użytkowania z bezlusterkowcami i lustrzankami. Jego niewielka waga i wymiary po złożeniu zapewniają łatwość transportu i przechowywania. Dzięki zastosowaniu 5 sekcji nóg statyw cechuje się dużą wysokością roboczą (166cm), przy niewielkiej długości po złożeniu (40cm). Dodatkowo posiada funkcję monopodu.

Trójnóg posiada możliwość zamontowania głowicy 'do góry nogami', co jest bardzo pomocne w wykonywaniu zdjęć makro. Stopki statywu mogą być zamienione na kolce (w komplecie), umożliwiając pewne pozycjonowanie np. na lodzie. Nogi statywu rozsuwają się po odblokowaniu przekręcanych, uszczelnianych zacisków. Za regulację rozstawu nóg odpowiedzialne są solidne blokady, istnieje możliwość rozłożenia nóg 'na płasko'.

Tactic T60 wyposażony jest w głowicę kulową 3/8". Głowica posiada funkcję panoramy z podziałką i blokadą. Dodatkowo wyposażona jest w regulator siły docisku pokrętła blokady kuli. Zwieńczona jest płytką montażową typu Arca-Swiss ze standardowym gwintem 1/4".

Po odkręceniu nogi i połączeniu jej z kolumną centralną uzyskujemy w pełni funkcjonalny monopod.

Hak znajdujący się u dołu kolumny umożliwia dociążenie statywu, zwiększając jego stabilność.

W zestawie ze statywem znajduje się:
- głowica kulowa EVO ETH60 o max udźwigu 12 kg
- wysokiej jakości, praktyczny pokrowiec z paskiem naramiennym
- trzy miękkie nakładki na nogi
- wymienne końcówki nóg - kolce oraz stopki
- klucze do regulacji
- instrukcja obsługi

Każdy statyw z serii Tactic posiada 2-letnia gwarancję dystrybutora.

Specyfikacja statywu EVO Tactic T60:

Ilość sekcji: 5
Wysokość maksymalna: 1660 mm
Wysokość monopodu: 1700 mm
Złożony: 400 mm
Waga: 1,49 kg
Obciążenie maksymalne: 12 kg
Głowica: kulowa
Inne: funkcja monopodu, wymienne stopki, szybkozłączka w standardzie Arca-Swiss