Produkt

Statyw Camrock EVO Tactic - T80

Specyfikacja produktu:
ilość sekcji 4
wysokość maksymalna 1820 mm
wysokość monopodu 1930 mm
złożony 495 mm
waga 2,2 kg
głowica kulowa

Statywy EVO wykonane są z najwyższej jakości stopów magnezowo-aluminiowych. Precyzyjne wykonanie w technologii kucia gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i niezawodność produktu finalnego.

Seria Tactic została stworzona z myślą o profesjonalistach i hobbystach fotografujących na łonie przyrody. Statywy Tactic wyróżniają się zielonym kolorem i osłonami nóg statywu w barwach maskujących. Są doskonałym uzupełnieniem sprzętu dla fotografujących dziką przyrodę. Duża funkcjonalność i wysoka jakość wykonania pozwalają na używanie statywów w każdych warunkach.

Statyw EVO Tactic T80 został zaprojektowany do użytkowania z bezlusterkowcami, lustrzankami i aparatami średnioformatowymi. Jest to najwyższy model z serii Tactic. Dzięki zastosowaniu 4 sekcji nóg statyw cechuje się dużą wysokością roboczą (182cm), przy niewielkiej długości po złożeniu (49,5cm). Dodatkowo posiada funkcję monopodu.

Trójnóg posiada możliwość zamontowania głowicy 'do góry nogami', co jest bardzo pomocne w wykonywaniu zdjęć makro. Stopki statywu mogą być zamienione na kolce (w komplecie), umożliwiając pewne pozycjonowanie np. na lodzie. Nogi statywu rozsuwają się po odblokowaniu przekręcanych, uszczelnianych zacisków. Za regulację rozstawu nóg odpowiedzialne są solidne blokady, istnieje możliwość rozłożenia nóg 'na płasko'.

Tactic T80 wyposażony jest w głowicę kulową 3/8". Głowica posiada funkcję panoramy z podziałką i blokadą. Zwieńczona jest płytką montażową typu Arca-Swiss ze standardowym gwintem 1/4".

Po odkręceniu nogi i połączeniu jej z kolumną centralną uzyskujemy w pełni funkcjonalny monopod.

Hak znajdujący się u dołu kolumny umożliwia dociążenie statywu, zwiększając jego stabilność.

W zestawie ze statywem znajduje się:

- głowica kulowa EVO ETH80 o max udźwigu 20 kg
- wysokiej jakości, praktyczny pokrowiec z paskiem naramiennym
- trzy miękkie nakładki na nogi
- wymienne końcówki nóg - kolce oraz stopki
- klucze do regulacji
- instrukcja obsługi

Każdy statyw z serii Tactic posiada 2-letnia gwarancję dystrybutora.

Specyfikacja statywu EVO Tactic T80:

Ilość sekcji: 4
Wysokość maksymalna: 1820 mm
Wysokość monopodu: 1930 mm
Złożony: 495 mm
Waga: 2,2 kg
Obciążenie maksymalne: 20 kg
Głowica: kulowa
Inne: funkcja monopodu, wymienne stopki, szybkozłączka w standardzie Arca-Swiss